سفر شمال هم تموم شد.خیلی خوش گذشت.جای شما خالی.وصف همه این زیبایی ها ممکن نیست.بیشتر در منطقه مازندران و حوالی محمود آباد.

از" نوشهر" که به سمت "نور" میایی در حدود کیلومتر 25 روستایی هست بنام" توسکا  "  .

پتروشیمی شازند اراک در آنجا مجتمع تفریحی و آموزشی ساخته است که ما هم یک شب را میهمان آنجا بودیم .

یک روز   را هم در" برج های شرکت نفت "گذراندیم و بقیه اش را در نزدیکی محمود آباداستراحت  و یا خرید ( بیشتر در جوار خانم ها )و یا گردش در کنار دریا  سپری کردیم.کلا سفر خوبی بود.

برای من این تغییر محیط خیلی جذاب تر بود چون دکتر به من دارو هایی داده که  همه آنها را وقتی مصرف کنم قدرت و توانم گرفته میشود و تر جیح دادم با نظر پزشک معالج قسمتی از داروها را بعد از سفر تزریق کنم.

با تشکر از همه دوستان خوبی که نگران من شده بودند باید بگویم  خوشبختانه حالم فعلا خیلی خوب است  و با بیماری کنار آمده ام و  غیبتم بیشتر بخاطر تفریح و استراحت و مکث سالیانه بوده است  .

اما همینکه  دور جدید داروهای" دگزا "را که   40 میلی گرم  روزانه  و در چند هفته مستمر   شروع کنم, رخوت سختی در من ایجاد میشود که به همراه داروی شیمی درمانی کارم را برای حضور در وبلاگ کمی مشکل میسازد.

از این نظر بهتر است بیشتر استراحت کنم و  پیشاپیش از همه شما برای عدم حضور و یا کمتر دیده شدنم عذر خواهی میکنم .

با اینهمه تا فرصتی باشد برای  نوشتن متنی هر چند کوتاه ( که عادت ندارم خلاصه بنویسم ) و یا خواندن مطالبتان حتما خواهم آمد و  از افکار و دیدگاه های شما عزیزان  بهره خواهم گرفت.

چند تا عکس زیبا هم از این سفر داشتم که هر چه کردم آپلود نشد .امیدوارم در نوشته بعدی اونها را یک طوری جا بدهم.

شاد و سالم باشید