بازگشت

سلام به همه دوستان و خوانندگان عزیز

خوشبختانه بعد از مدت ها تلاش و پرس و جو موفق شدم که مجدد خودم را به پرشین بلاگ وصل کنم . از سال گذشته که پرشین بلاگ دچار مشکل شد و رابطه ما با شما قطع گردید انگار چیزی را از دست داده بودم.بخصوص که بسیاری از شما خواننده عزیز را از طریق همینجا یافته بودم و وسیله ارتباطی دیگری برای تعامل و دانستن حال و احوال شما نداشتم.

از طرفی بیشتر یاد داشت ها و نوشته های من که خاطرات روزگار گذشته و حال من بود در همین وبلاگ بود که متاسفانه حالا متوجه شده ام که حداقل مقاله ها و یادداشت ها که مربوط به سال 94 بوده کلا از بین رفته و در دسترس نیست.

با این همه این مختصر را الان فقط به این خاطر نوشتم که اول برای بیماران عزیزی که بیماری من را دارند و سراغ من را می گیرند امیدواری بدهم که هنوز هستم و (این یعنی اینکه آنها هم حداقل می توانند حدود 10 سال دیگر باشند ) و دیگر پیامی باشد برای سایر دوستان که اگر اینجا خلوت بود حمل بر بی تفاوتی و بی احترامی بر خودشان ندانند بلکه بگویم مشکل ازسایت و ناتوانی من در وصل مجدد بود .

آرزو می کنم بتوانم در ورود دوباره به اینجا حداقل بتوانم هر از گاهی حرفها و تجربه های خود را بنویسم و با کمک شما و استفاده از یاداوری های خواننده این نوشته ها لحظات بهتر و پر بار تری از زندگی را برای یکدیگر خلق کنیم.

شاد و سلامت باشید.

تلفن من هنوز هم همان شماره موبایل سابق است :

09133085612

و ایمیل :

mmz_1329@yahoo.com

أدرس كانال ما در تلگرام (بيماران مولتيپل ميلوما ) : multiplemyeloma@

براي عضويت در گروه بيماران ام ام لطفا تماس بگيريد

/ 1 نظر / 98 بازدید